OFERTA SPECJALNA


Wiślane Tarasy
ul. Grzegórzecka 67C/U11
31-559 Kraków – Śródmieście


Kontakt
Rejestracja: +48 12 315 50 90
Telefon: +48 570 552 055
Telefon: +48 570 052 055
Telefon: +48 570 002 055


Intima Clinic © 2017

lek. med. Daniel Glanowski

Intima Clinic - Male

 Lek. med. Daniel Glanowski

Ginekolog i położnik

4,6 rating
4.6 out of 5 stars (based on 10 reviews)
Daniel Glanowski - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie. Starszy asystent Oddziału Ginekologii i Położnictwa z Onkologią Szpitala im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. W 2008r uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa, a w 2017r tytuł specjalisty z zakresu ginekologii onkologicznej. Zdobywał doświadczenie zawodowe w macierzystym ośrodku oraz Klinice Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Krakowie. Zajmuje się opieką ginekologiczną i położniczą. Jest doświadczonym ultrasonografistą. Specjalizuje się w konwencjonalnych i endoskopowych zbiegach operacyjnych z zakresu ginekologii i onkologii. Szczególną uwagę zwraca na proces samokształcenia oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami.

Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

  • choroby ginekologiczne
  • zaburzenia miesiączkowania
  • bolesne miesiączkowanie
  • patologia ciąży

5,0 rating
28 lutego 2019

Pan doktor cierpliwie słucha i informuje. Ma wiedzę, doświadczenie, stara się rozwiązać problem, a nie 'obdhaczyć' konsultacje. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Polecam.

Katarzyna Majewska
5,0 rating
26 lutego 2019

Polecam Pana Doktora Glanowskiego z pełną odpowiedzialnością! Imponująca wiedza, umiejętność przekazania jej pacjentowi w sposób przystępny i zrozumiały, uwaga skupiona na pacjencie, szeroki wywiad medyczny (w tym analiza wyników badań), a także fachowa pomoc. Do tego duża kultura osobista i nienaganne maniery. Z pewnością wrócę na wizytę kontrolną do Pana Doktora Glanowskiego, a w międzyczasie poleciłam go już innej osobie, szukającej w Krakowie bardzo dobrego specjalisty.

Anna
5,0 rating
27 stycznia 2019

Wizyta u Pan Doktora bardzo przyjazna i bezstresowa, wszystkie badania w jednym gabinecie, polecam wszystkim.

evti_kr
1,0 rating
4 grudnia 2018

Nie polecam kontaktu z tym lekarzem ze względu na przedmiotowe traktowanie pacjenta i małą rzetelność. Gdy leżałam na patologii ciąży, od miesiąca walcząc o utrzymanie ciąży, dostałam silnego krwotoku – Pan doktor nie przyszedł wtedy do mnie przez 4 godziny, pomimo wielokrotnego wzywania go przez pielęgniarki i mojego męża, a był wtedy jego dyżur. Dopiero podczas wieczornego obchodu zgodził się na badanie USG, podczas którego był dla mnie wyjątkowo niemiły i nie raczył mnie poinformować, że moje dziecko nadal żyje… Na szczęście ciążę donosiłam ale ta sytuacja była dla mnie traumatyczna, zwłaszcza, że nie otrzymałam wsparcia i fachowej opieki od lekarza. Uważam, że takie podejście do kobiet walczących o utrzymanie ciąży jest karygodne.

Agnieszka
5,0 rating
2 czerwca 2016

Dr D.Glanowski to bardzo dobry ginekolog. Prowadził moją ciąże, wszystko przebiegło bardzo dobrze. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Doktora. Doktor odpowie na każde pytanie dokładnie i wyczerpująco, spokojnie, nawet jeśli pacjentka będzie zadawać je 3 razy ;). Może wydawać się zdystansowany i na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie nie wylewnego to bardzo sympatyczny lekarz. Jak się coś dzieje nie owija w bawełnę, tylko mówi wprost co się dzieje, pomaga, doradza. Rzetelny i bardzo doświadczony. Przychodząc na kolejne wizyty dokładnie pamięta co działo się pół roku wcześniej, jakie były problemy wcześniej itp. W trakcie wizyty omawia usg, wizyta trwa tyle ile potrzebuje na nią pacjentka. Wg mnie jeden z lepszych lekarzy jakich spotkałam.

Joanna

Oceń lekarza

Daniel Glanowski - ZnanyLekarz.pl
Rejestracja online