OFERTA SPECJALNA


Wiślane Tarasy
ul. Grzegórzecka 67C/U11
31-559 Kraków – Śródmieście


Kontakt
Rejestracja: +48 12 315 50 90
Telefon: +48 570 552 055
Telefon: +48 570 052 055
Telefon: +48 570 002 055


Intima Clinic © 2017

lek. med. Estera Kłosowicz

Estera kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

Ginekolog, Dietetyk


Obecnie specjalizację z położnictwa i ginekologii realizuję jako lekarz rezydent w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie poza pracą zawodową zajmuję się działalnością dydaktyczną oraz naukową.

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłam w 2012 roku, jestem także absolwentką studiów z zakresu dietetyki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończyłam w 2013r. Staram się łączyć obie dziedziny w kompleksowym podejściu do Pacjenta.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych, kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, diagnostyką i leczeniem niepłodności, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych, oraz opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką ultrasonograficzną. Ustawicznie doskonalę umiejętności w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie - USG ginekologiczne, USG piersi oraz USG płodu - posiadam certyfikat FMF oraz certyfikat PTG. Ponadto zajmuję się problemami świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.

Łącząc medycynę z dietetyką staram się zapewnić holistyczne podejście w diagnostyce oraz leczeniu Pacjentów.

Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii i dietetyki, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Jako kobieta mam świadomość, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu, dlatego zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji i zapewnić profesjonalną opiekę.

Od czasu studiów jestem wolontariuszem Stowarzyszenia Lekarzy Nadziei. Działam także w Stowarzyszeniu Malta Służba Medyczna.

Praca lekarza jest moją wielką pasją i życiowym powołaniem, w którym się spełniam poprzez profesjonalne indywidualne podejście oraz opiekę i pomoc Pacjentom.

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

  • Collegium Medicum UJ

Staże

  • Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
  • Collegium Medicum UJ
lek. med. Estera Kłosowicz - Umów się na wizyt
Rejestracja online