OFERTA SPECJALNA


Wiślane Tarasy
ul. Grzegórzecka 67C/U11
31-559 Kraków – Śródmieście


Kontakt
Rejestracja: +48 12 315 50 90
Telefon: +48 570 552 055
Telefon: +48 570 052 055
Telefon: +48 570 002 055


Intima Clinic © 2017

lek. Anna Kij

Anna Kij

lek. Anna Kij (Nieć)

Ginekolog

5,0 rating
5 out of 5 stars (based on 56 reviews)
Anna Nieć (Kij) - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym "UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną. Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną atmosferę z poszanowaniem intymności Pacjentki oraz szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

  • Collegium Medicum UJ

Staże

  • Venizeleio Nosokomeio, Heraklion, Grecja (staż z chirurgii ogólnej)

5,0 rating
6 marca 2019

Pani Anna jest bardzo uprzejmą osobą, w trakcie wizyty nie czułam się skrępowana ze względu na miłą atmosferę stworzoną przez lekarza. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła, odpowiadała rzeczowo i konkretnie na pytania. Dowiedziałam się więcej niż od innych lekarzy do tej pory. Badanie zostało również wykonane rzetelnie, wszystko było tłumaczone i wyjaśniane. Jak najbardziej polecam.

Klaudia
5,0 rating
5 marca 2019

Pani doktor bardzo cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy i daje najlepsze rozwiązanie problemu. Myślę, ze Pani doktor Nieć zostanie już moim lekarzem na stałe.

sylwiapoosnik
5,0 rating
1 marca 2019

U Pani doktor byłam już kilka razy. Leczymy moją endometriozę. Ale oprócz tego, że muszę się przed nią chronić nieco uprzyjemniła mi intymne zbliżenia, zabiegiem O-shot. Nie wiedziała, ze można coś takiego uzyskać zabiegami, a tu proszę. Dzięki niej czuję się lepiej jako kobieta.

basia bodz.
5,0 rating
28 lutego 2019

Dr Ania Nieć okazała się bardzo postępową lekarką. Zgłosiłam się do niej z problemem suchości pochwy, a ona nie tylko związał problem, ale przede wszystkim zlikwidowała przyczynę, czyli moją ziejącą pochwę. Zrobiłyśmy laserowy zabieg i jest dużo, dużo lepiej. Dziękuję.

ania
5,0 rating
27 lutego 2019

Miła, sympatyczna, ale i bardzo profesjonalna. Pani doktor zakwalifikowała mnie do badań nad wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Przeszłam u niej dokładną diagnozę swojej dolegliwości i czekam na pierwszy zabieg.

celinaczar

Oceń lekarza

Anna Nieć (Kij) - ZnanyLekarz.pl
Rejestracja online