OFERTA SPECJALNA


Wiślane Tarasy
ul. Grzegórzecka 67C/U11
31-559 Kraków – Śródmieście


Kontakt
Rejestracja: +48 12 315 50 90
Telefon: +48 570 552 055
Telefon: +48 570 052 055
Telefon: +48 570 002 055


Intima Clinic © 2017

lek. med. Andrzej Kałamacki

Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog, onkolog

4,9 rating
4.9 out of 5 stars (based on 45 reviews)
Andrzej Kałamacki - ZnanyLekarz.pl

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii
-Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie nr 230/201.

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

  • Collegium Medicum UJ

Staże

  • Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
  • Collegium Medicum UJ

5,0 rating
1 marca 2019

Jeśli ktoś szuka miejsca i lekarza gdzie się nim fachowo zajmą to tylko w Intima Clinic. Dr Kałamacki podszedł do mnie kompleksowo, zastosował prawidłową HTZ, wykonał zabieg laserowy na atrofię pochwy, lepsze jej nawilżenie i ukrwienie, a także niwelację nietrzymania moczu. Wyszła od niego posprzątana w miejscach intymnych od „a do z” i przygotowana na menopauzę.

gabi
5,0 rating
28 lutego 2019

Dr Kałamacki to świetny położnik. Prowadzę u niego już swoją drugą ciążę i jestem mu bardzo wdzięczna, bo nie tylko opiekuje się moim dziecka, ale też mną. Po pierwszym porodzie dodatkowo zrobił mi fantastyczny zabieg obkurczania pochwy, po którym wszystko wróciło do normy. Teraz nie boję się niedogodności po kolejnym, bo wiem gdzie się zwrócić. Polecam tego lekarza .

ewa
5,0 rating
27 lutego 2019

Pan doktor przeprowadził u mnie bardzo skuteczny zabieg HIFU na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zabieg bardzo mi pomógł, nie spodziewałam się, aż takich efektów. Miałam spory problem po przebytych porodach a tu okazało się, że krótki i niebolesny zabieg pozwolił mi normalne funkcjonować. Dziękuję bardzo Panu doktorowi, bo myślałam, że czeka mnie operacja.

dominika
5,0 rating
24 stycznia 2019

Polecam w 100 % doktora Kałamackiego, bardzo dokładnie przeprowadził moje badanie, przez cały czas trwania wizyty czułam że jestem w rękach dobrego specjalisty.

aguusieka
5,0 rating
24 stycznia 2019

Z całego serca polecam wizytę u pana doktora. Jest bardzo profesjonalny, wszystko dokładnie opowiada i pokazuje. Odpowiada na wszystkie pytania. Byłam na dwoch badaniach, I i II trymestru ciąży, wszystko krok po kroku dokładnie sprawdził i opisał, przy okazji jego miłe i sympatyczne usposobienie sprawia, że czlowiek nie czuje się skrępowany na badaniu.

ewela.ja-ska

Oceń lekarza

Andrzej Kałamacki - ZnanyLekarz.pl
Rejestracja online